Предметно-розвивальне середовище

Дошкільний навчальний заклад №3 «Сонечко» розташований в самому ценрі міста.

Безліч дерев, таких як каштани, тополі, береза, яблуні та груші захищають будівлю від шуму, прямих променів спекотного сонця, стрімких потоків дощу. У групи до малюків зазирає замріяне небо і лунає гомінкий спів різноманітних пташок.

Зростати малюкам здоровими і кмітливими допомагають безліч чарівних куточків.

До послуг малят спортивний майданчик зі спортивними спорудами, які допомагають малечі рости спритними, витривалими, сильними та завзятими. Ігрові майданчики ваблять дітей цікавими місцинками, створеними руками вихователів та самих дітей.

Особлива увага в дошкільному закладі приділяється створенню предметно-розвивального середовища, яке в нашому садочку  максимально наближене до потреб та інтересів дітей, що сприяє збереженню здоров’я, розвитку інтелекту, самостійності, індивідуальних здібностей, а в цілому - вихованню успішної, компетентної особистості.

А ще у закладі 2 чудові музичні зали, де діти займаються співом і танцями та спортивна зала, в якій гартують тіло, зміцнюють здоров’я і силу.

Наш садочок – справжній дім для малюка. Ми допомагаємо задоволенню інтелектуальних і природних запитів дитини, зануряємо його в атмосферу добра, любові, прихильного ставлення до людей та навколишнього.