Наші досягнення

Спортивні досягнення наших вихованців.

Вже вкотре наш дитсадок бере участь в обласному конкурсі «Зимова фортеця».

У 2016 році ми вибороли ІІ місце, у 2017 – ІІІ місце, збудувавши фортецю довжиною 30 метрів.

Працівники комунального закладу «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, нагородили дошкільний заклад за перемогу в конкурсі та запропонували дітям ще й взяти участь у спортивно-масовому заході «Перший старт».

З привітальним словом до присутніх виступила Наталія Беляновська, начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, яка відзначила роль спорту в житті людини та налаштувала дітей на змагання.

У змаганнях брали участь чотири приблизно рівні за віком команди «Зірочка», «Сонечко», «Блискавка» та «Спорт», сформовані з дітей груп «Вишенька», «Калинка», «Барвінок» та «Капітошка».

По завершенню заходу відбулося урочисте вручення відзнак командам, котрі посіли призові місця. Діти були дуже раді значкам, блокнотам, браслетам, які отримали за участь у змаганнях та найбільше гордились дипломами, які отримали за перше, друге та третє місця.

Спортивні призи від організаторів за перемогу в конкурсі «Зимова фортеця»: кубки, дипломи, футбольний м’яч було вручено дирекції закладу.

Вихованці групи «Вишенька» Савченко Злата, Ляпчук Анна беруть активну участь в обласних конкурсах з художньої гімнастики та займають призові місця; Осипчук Вікторія отримала І місце в серії турнірів з шахів ЦІР «Сузір’я».