Районний семінар-практикум

Присутні мали змогу переглянути і обговорити заняття з дітьми старшої групи «Ягідка» вихователя Ільчук І.О з теми «Ми – майбутні школярі».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У ході заняття, Ірина Олексіївна, використала елементи «ранкових зустрічей», дидактичні ігри та вправи для розвитку пам’яті, уваги, мислення (з цифрами, числами, на орієнтування у просторі, логічне мислення), мнемотаблиці, коректурні таблиці (за методикою Н.Гавриш).

Пізнавальну активність дітей стимулювала використанням проблемно-пошукових завдань, інтерактивних форм роботи, як робота в парах, робота в групах.

Під час засідання педагоги прослухали виступи «Школа – дитячий садок, як втілення сутності наступності в освіті» вихователя ДНЗ № 5 «Ромашка» Гаврилюк К.В., «Технологія визначення психологічної зрілості дошкільника» вихователя ДНЗ № 3 «Сонечко» Янчук О.В. та «Запобігання дезадаптації майбутніх першокласників» вихователя ДНЗ № 2«Мрія» Ладоненко Т.П.

За круглим столом вихователі ознайомилися з новинками фахової літератури та виробили методичні рекомендації до засідання

 
  • Calendar icon13 березня 2019