Педагогічна рада - онлайн

На педагогічну раду виносилися питання:

1. Організація освітньої роботи в літній оздоровчий період під час карантину. Алгоритм роботи дошкільного закладу під час підготовки до можливого виходу з карантину – виступ Гергелюк Л.Б., завідувача.

2. Аналіз результатів освітньої та методичної роботи дошкільного закладу за 2019-2020 навчальний рік.

 

3. Забезпечення виконання варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у гуртковій роботі (звіт керівника гуртка Т. Денисової).

4. Організація дистанційної роботи дошкільного закладу в умовах карантину – виступ-презентація Тимошиної О.М, вихователя-методиста.

5. Звіт про дистанційну роботу музкерівника Салівончик Л.Г.

6. Звіт завідувача «Про діяльність Костопільського дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» за 2019-2020 навчальний рік» - виступ Гергелюк Л.Б.

У вступному слові Любов Борисівна відмітила, що у такому форматі наша зустріч відбувається вперше та ознайомила з регламентом та правилами її ведення, повідомила, що матеріали педагогічної ради будуть опубліковані на сайті дошкільного закладу чи у віртуальному методичному кабінеті. Учасники мали змогу переглянути виступи, презентації та звіти колег.

У ході засідання було прийняте рішення:

1. Використовувати різноманітні форми для дистанційної роботи – всім педагогам, постійно.

2. Взяти інформацію завідувача про алгоритм підготовки закладу до можливого виходу з карантину до уваги – всім педагогам, на період карантину.

3. Вважати стан освітньої та методичної роботи дошкільного закладу задовільним.

4. Переформатизувати освітній процес варіативної складової БКДО до дистанційної роботи в умовах карантину – керівникам гуртка, на період карантину.

5. Залучати педагогів до різних форм дистанційної роботи– вихователям-методистам, постійно.

6. Звіт завідувача «Про діяльність Костопільського дошкільного навчального закладу №3 «Сонечко» за 2019-2020 навчальний рік» розмістити на сайті дошкільного закладу.

 
  • Calendar icon17 червня 2020