Методичне об'єднання вихователів

Методичне об'єднання вихователів

Метою засідання було ознайомлення педагогів з вимогами щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти в рамках Концепції «Нова українська школа». Стрімке сьогодення поставило перед дошкільною та початковою освітою актуальне завдання – орієнтуватися на світовий рівень формування творчої особистості, яка житиме і працюватиме в умовах конкуренції знань, умінь, навичок.

Під час теоретичного блоку методист РМК Спічак Г.О обґрунтувала тему і мету засідання районного методичного об'єднання та зазначила актуальність проблеми наступності між дошкіллям та початковою ланкою, вимогами концептуальних засад реформування Нової української школи.

Потім присутні мали змогу ознайомитися з інструктивно–методичними рекомендаціями щодо забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти відповідно листа МОН України «Щодо забезпечення наступності між дошкільною та початковою освітою» від 19.04.2018р. №1/9-249.

Керівник МО Харитонюк Л.І наголосила на ціннісному потенціалі формування життєво компетентної особистості дошкільнят в контексті реалізації ідей Нової української школи. Тимошина О.М., методист ЗДО продемонструвала презентацію «Впровадження методики «Шість цеглинок» у закладах дошкільної освіти» та наголосила, що її можна використовувати для вивчення різних розділів програми.

Практичний психолог Веремчук Г.В. ознайомила з основними формами роботи щодо забезпечення наступності обох ланок у формуванні психологічної готовності дитини до навчання в школі.

Керівники районних методичних структур: Харитонюк Л.І. (керівник районного методичного об’єднання педпрацівників ЗДО); Семенчук Н.Г. (керівник семінару-практикуму вихователів ЗДО); Остапчук В.Ю. (керівник проблемного семінару) та Ткачук Л.Є. (керівник методоб’єднання муз керівників) ознайомили присутніх з планами на 2018-2019 н.р.

Учасники засідання прийняли участь в обговоренні тенденцій розвитку дошкільної та початкової освіти в умовах реформування загальної середньої освіти на засадах Концепції Нової української школи, поділилися власним досвідом та переглянули новинки літератури з даного питання.

Наприкінці методичного об’єднання було підведено підсумки та надано методичні рекомендації з даної проблеми.

 
  • Calendar icon5 вересня 2018