Б'ємо власні рекорди

У 2016 році ми збудували фортецю довжиною 28 метрів та здобули ІІ місце.

У 2017 році наша фортеця була висотою 70-100 см, довжиною 29 метрів, проте такий результат дозволив нам посісти лише ІІІ місце.

Цього року ми довго чекали гарної сніжної погоди, та зима не хотіла нам дарувати нагоди: то морози слала сильні і сніг не ліпився, то канікули з карантинами не сприяли тому, щоб дошкільний заклад відвідували достатня кількість діток. Нарешті ми дочекалися сприятливої пори та 29 січня всі дружно вийшли на вулицю, щоб збудувати нашу найдовшу фортецю.

У будівництві фортеці брали участь 11 груп, які в цей день відвідало 188 дітей. Крім того, допомагали будувати стіни 28 дорослих.

Ми пишаємося своїм власним рекордом – довжина фортеці становить 55 метрів, і сподіваємося, що такий результат дозволить нам нарешті здобути І місце в області. Після того, як фортецю було збудовано, ми влаштували фотосесію.

Зафіксувавши власні досягнення, під керівництвом інструктора з фізкультури Тетяни Білоголовської було проведено спортивні змагання «Хто далі кине», «Влучи в ціль», «Хто далі стрибне».

З радістю діти сприйняли пропозицію обіграти фортецю грою в сніжки. І діти, і дорослі отримали безліч яскравих вражень та масу задоволення. Хотілося б, щоб наша фортеця ще довго всіх нас радувала й дітлахи мали змогу насолоджуватися грою в ній.

 
  • Calendar icon3 лютого 2019